Bezpieczne korzystanie z dużych mikserów

January 30, 2022

najnowsze wiadomości o firmie Bezpieczne korzystanie z dużych mikserów

1. Mikser powinien być ustawiony płasko, a przednia i tylna oś powinny być wyłożone kwadratowym drewnem, aby utrzymać opony nad głową, aby uniknąć chodzenia podczas ruszania.

2. Mieszalnik powinien być wyposażony w wtórne zabezpieczenie przed wyciekiem.Po włączeniu zasilania przed przystąpieniem do pracy należy je dokładnie sprawdzić.Można go używać tylko po przejściu testu pustego samochodu.Podczas pracy próbnej należy sprawdzić, czy prędkość bębna mieszającego jest odpowiednia.W normalnych warunkach prędkość pustego pojazdu (po załadowaniu) jest nieco większa niż 2-3 obroty.W przypadku dużej różnicy należy wyregulować przełożenie koła ruchomego do koła transmisyjnego.

3. Kierunek obrotów bębna mieszającego powinien być zgodny z kierunkiem wskazanym strzałką.Jeśli to nieprawda, należy poprawić okablowanie silnika.

4. Sprawdź, czy sprzęgło i hamulec przekładni są elastyczne i niezawodne, czy lina stalowa jest uszkodzona, czy koło pasowe jest dobre, otoczenie jest drożne i czy każda część jest nasmarowana.

5. Po uruchomieniu maszyny należy zawsze zwrócić uwagę, czy elementy mieszadła działają prawidłowo.Podczas wyłączania zawsze sprawdzaj, czy łopatki mieszadła są wygięte, a śruby nie są poluzowane lub poluzowane.Mikser

6. Gdy beton zostanie wzburzony lub spodziewany zatrzymanie się na dłużej niż 1h, oprócz pozostałego materiału do beczki wlewa się kamień i wodę, obraca się maszynę i wypłukuje zaprawę przyklejoną do beczki i całkowicie rozładowany.W beczce nie może być wody, aby zapobiec rdzewieniu beczki i ostrzy.Jednocześnie popiół nagromadzony poza bębnem mieszającym należy czyścić, aby utrzymać maszynę w czystości i dobrym stanie.

7. Po pracy i gdy maszyna nie jest używana, zasilanie powinno zostać odcięte, a skrzynka rozdzielcza powinna być zablokowana, aby zapewnić bezpieczeństwo.

Skontaktuj się z nami
Osoba kontaktowa : Miss. Wendy Chen
Tel : +8613812992838
Pozostało znaków(20/3000)