3000 kg/godz. Pralka do recyklingu tworzyw sztucznych HDPE LDPE
1 zestaw
MOQ
Negotiable
Cena £
duży.img.alt
cechy Galeria opis produktu Poprosić o wycenę
cechy
Podstawowe informacje
Miejsce pochodzenia: Chiny
Nazwa handlowa: YILI
Orzecznictwo: CE ISO
Numer modelu: 300 - 1500
High Light:

Pralka do recyklingu tworzyw sztucznych 3000 kg / godz

,

pralka do recyklingu tworzyw sztucznych LDPE

,

pralka z folii z tworzywa sztucznego HDPE

Zapłata
Szczegóły pakowania: Pakiet folii
Czas dostawy: 30 dni
Zasady płatności: T/T, Western Union
Możliwość Supply: 30 zestawów miesięcznie
specyfikacje
Podanie: Linia do recyklingu i mycia butelek PET
Typ z tworzywa sztucznego: PP/PE, PP PE PET HDPE LDPE
Napięcie: 380v 50hz lub dostosowany
Nazwa produktu: Ceny maszyn do kruszenia butelek dla zwierząt / zakład recyklingu odpadów / recykling tworzyw sztucz
Maksymalna wydajność produkcyjna (kg/h): 5000
Kluczowe punkty sprzedaży: Niskie koszty utrzymania
opis produktu

Linia do recyklingu i mycia butelek PET

Linia do recyklingu i mycia odpadów z twardego tworzywa sztucznego produkowana przez YILI Machinery może przetwarzać różnego rodzaju twarde tworzywa sztuczne, takie jak butelki PE lub PP, zbiorniki IBC, rury, grudki, płatki, dzbanki, bloki, materiał głowicy itp. Cała produkcja linia obejmuje rozdrabniacz, kruszarkę, myjkę frytkującą, zbiornik pływający, suszarkę wirówkową itp., które mają wydajność od 300 do 5000 kg/godz.Nasza linia do mycia twardych tworzyw sztucznych może zapewnić precyzyjną i wydajną dekontaminację odpadów z tworzyw sztucznych zarówno w systemie mycia na zimno, jak i na gorąco, przy zastosowaniu najbardziej wydajnych technologii recyklingu.Produkty końcowe po umyciu mogą osiągnąć bardzo wysoką jakość, którą można stosować samodzielnie lub mieszać z innymi materiałami w celu ponownego przetworzenia.

 

Linia do recyklingu i mycia butelek PET YILI to kompletne rozwiązanie do przekształcania brudnych bel butelek PET w czyste płatki PET, które są gotowe do użycia w produkcji poliestrowych włókien odcinkowych lub dalszego przetwarzania w plastikowe granulki poprzez granulowanie.Oferujemy standardową linię do mycia butelek PET o wydajności od 500kg/h do 3000kg/h.Wykonujemy również linie myjące na zamówienie klienta o większych wydajnościach.

Cała linia mycia PET jest w pełni zautomatyzowana.Każdy element kluczowej ważnej maszyny jest połączony ze sobą za pomocą ładowarki śrubowej lub przenośnika taśmowego.Cała linia myjąca kontrolowana przez ogólną szafę sterowniczą.

Specyfikacja techniczna

 

Model Wydajność (kg/godz.) Moc zainstalowana (kw) Siła robocza
QX500 500 150 4-5
QX1000 1000 280 5-6
QX2000 2000 400 6-8
QX3000 3000 650 10-12
QX5000 5000 900 15-20


 

Funkcje techniczne i zalety

  • Rozwiązanie „wszystko w jednym” dla zakładu recyklingu PET

  • Zbiornik do ciągłego mycia na gorąco zamiast typu wsadowego zbiornika do mycia na gorąco

  • Duża pojemność kruszarki z nożami stopowymi, niska częstotliwość ostrzenia noży

  • Specjalnie zaprojektowana maszyna do sortowania powietrzem, zapewnia czystość końcowych płatków

  • Łatwa konserwacja, niskie zużycie energii, długa żywotność

Proces pracy

布置图_00.png

Proces technologiczny

 

Maszyna Debalera

Wielokrotnie butelki PET są dostarczane w belach, wszystkie butelki są zagęszczane i wiązane metalowymi drutami.Maszyna debaler służy do otwierania beli PET i luzowania butelek PET, pozwalając im płynnie przejść do następnego etapu maszyny.

Separator bębnowy

Separator trójścienny jest maszyną do wstępnego sortowania butelek sypkich PET, dzięki tej maszynie zostanie usuniętych wiele zabrudzeń i nakrętek związanych z butelkami PET.

Separator etykiet

Po przejściu butelek PET przez separator trójścienny, dojdzie do separatora etykiet, aby usunąć nakrętki i etykiety z butelek PET.Nasz separator etykiet PET jest specjalnie zaprojektowany z 2000 sztuk małych noży do skrobania, które mogą usunąć etykiety butelek PET o ponad 98%

Granulator / Kruszarka na mokro

Kruszarka służy do kruszenia butelek PET na małe kawałki.Zwykle rozmiar oczek płatków PET wynosi od 12 mm do 18 mm, wykonujemy zgodnie z wymaganiami klientów.Kruszarka jest wyposażona w noże kruszące z twardych stopów, które mogą wytrzymać długotrwałe kruszenie PET.

Gorący zbiornik do mycia

Zbiornik do mycia na gorąco w linii mycia PET służy do usuwania trudnych zanieczyszczeń z płatków butelek PET, takich jak klej, tłuszcz/olej i inne resztki.Nasz zbiornik do mycia na gorąco jest oddzielony dziesięcioma małymi komorami myjącymi, które pozwolą najpierw wydostać się pierwszemu materiałowi, dzięki czemu cały system pracuje nieprzerwanie, w przeciwieństwie do tradycyjnego typu, który działa partia po partii.

Szybkobieżna podkładka cierna

Wysokoobrotowa myjka tarcia służy do usuwania zanieczyszczeń z powierzchni płatków PET przez tarcie z dużą prędkością i mycie natryskowe zimną wodą.

Pływający zbiornik

Duży pływający zbiornik ma za zadanie oddzielić materiał pływający od płatków PET, takich jak nakrętki PE PP, etykiety.Wszystkie płatki PET opadną i zostaną usunięte na końcu pływającego zbiornika za pomocą ładowarki śrubowej.

Suszarka odśrodkowa

Suszarka wykorzystuje siłę odśrodkową lub „wirującą” do usunięcia części wody z płatków PET.Może usunąć ponad 99% wody z płatków PET.

Maszyna do sortowania powietrza

Trzystopniowa maszyna do sortowania powietrznego jest ostatnim krokiem do usunięcia etykiet z płatków PET.Płatki PET trafią do końcowego zbiornika magazynowego, a etykiety będą zbierane przez kolejny silos.

Zdjęcia dla całej linii

3000 kg/godz. Pralka do recyklingu tworzyw sztucznych HDPE LDPE 1

3000 kg/godz. Pralka do recyklingu tworzyw sztucznych HDPE LDPE 2

3000 kg/godz. Pralka do recyklingu tworzyw sztucznych HDPE LDPE 3

 
 
Polecane produkty
Skontaktuj się z nami
Osoba kontaktowa : Hua Dong
Tel : 15150228333
Pozostało znaków(20/3000)